18 października 2017

IBB Andersia Hotel

TEMAT:

Nowe wyzwania
Centrów Usług Wspólnych

Sponsorzy i partnerzy

Patron honorowy

Polska Agencja Inwestycji i Handlu pomaga inwestorom wejść na polski rynek oraz w najlepszy sposób wykorzystać istniejące na nim możliwości. Agencja przeprowadza inwestorów przez wszystkie niezbędne procedury administracyjne oraz prawne występujące w trakcie realizacji projektu, wspiera także firmy, które już działają w Polsce. PAIH oferuje szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego inwestycji, pomoc w znalezieniu odpowiednich partnerów oraz dostawców, jak również lokalizacji. Misją Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu jest również kreowanie pozytywnego wizerunku Polski w świecie oraz promocja polskich produktów i usług.

http://www.paih.gov.pl/pl

Partnerzy

Poznań to liczące 550 tys. mieszkańców miasto w Polsce, położone w równej odległości pomiędzy Warszawą a Berlinem. To ważny ośrodek biznesu, kultury i nauki – w Poznaniu znajduje się 25 uczelni wyższych, na których studiuje ponad 120 tys. osób. W mieście dynamicznie rozwijają się przedsiębiorstwa z sektora usług nowoczesnych oraz IT takie jak Franklin Templeton, MAN, McKinsey czy Roche. Stolica Wielkopolski przyciągnęła również inwestorów z branży motoryzacyjnej, farmaceutycznej i produkcyjnej. Z Poznania wywodzą się znane globalnie firmy takie jak Solaris, Biofarm czy VOX. Agencja Fitch Ratings potwierdziła rating dla Poznania na poziomie "A-" z perspektywą stabilną.

http://www.poznan.pl/


Założona w 2015 r. partnerska grupa doradcza powstała w wyniku połączenia sił liderów usług biznesowych i outsourcingu oraz niezależnych doradców w celu świadczenia kompleksowego wsparcia dedykowanego dla funkcji operacyjnych i okołobiznesowych, opartego na światowej klasy praktykach zarządzania oraz skutecznych i sprawdzonych rozwiązaniach procesowych i technologicznych.

http://adaptivesag.com/pl/


4 Synchronicity to zespół profesjonalnych doradców biznesowych z długoletnią praktyką w sektorze usług dla biznesu (Shared Services Centres), jak również udokumentowaną historią sukcesów w definiowaniu i określaniu potrzeb, ocenianiu możliwości biznesowych oraz we wdrażaniu zmian na potrzeby międzynarodowych przedsiębiorstw. Dotychczasowe doświadczenia spółki w realizacji różnego rodzaju projektów oraz działania strategiczne są wypadkową samodzielnie podjętych inicjatyw oraz współpracy z wiodącymi globalnymi korporacjami.

http://www.4synchronicity.pl/


IAOP jest największym na świecie stowarzyszeniem sektora outsourcingu. Zrzesza ponad 120 tysięcy profesjonalistów branży nowoczesnych usług dla biznesu. Jest organizatorem wielu wydarzeń oraz programów edukacyjnych z zakresu sourcingu

https://www.iaop.org/


Niemieckie Stowarzyszenie Outsourcingu jest niezależną organizacją członkowską reprezentującą interesy wszystkich uczestników rynku – zamawiających usługi, firm doradczych, dostawców usług oraz administrację publiczną. Stowarzyszenie jest platformą komunikacyjną zarówno dla organizacji jak i ekspertów związanych z dostarczaniem usług IT oraz BPO na rynkach DACH.

https://www.outsourcing-verband.org/


Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza (SPCC) to stowarzyszenie ludzi biznesu stworzone przez i dla przedsiębiorców związanych ze Skandynawią. Główna siedziba SPCC znajduje się w Warszawie, ale organizacja jest aktywna na terenie całego kraju. Od początku 2015 roku działa biuro regionalne SPCC w Gdyni, Izba ma też swoich przedstawicieli w Krakowie i Szczecinie, a aktywna jest także we Wrocławiu i w Poznaniu. W chwili obecnej SPCC zrzesza blisko 400 członków, co sprawia, że należy do grona największych izb bilateralnych działających w Polsce. Członkostwo w Izbie to możliwości nawiązywania kontaktów z elitarną grupą osób zarządzających prężnymi firmami skandynawskimi i sposób na znalezienie inspiracji dla każdego, kto dąży do rozwoju swojej firmy.

https://www.spcc.pl/


Sponsorzy

Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy Grupy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności i organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest „szyta na miarę”. Elastyczne podejście do Klienta, innowacyjność i otwarta na zmiany kultura organizacyjna Grupy doprowadziła ją na pozycję jednej z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w swojej branży w Europie, z przychodami ze sprzedaży ponad 300 mln euro rocznie.

http://pl.nowystylgroup.com/

Vastint Polska jest na bieżąco z Grupą Vastint, międzynarodową organizacją na rynku europejskim od ponad 25 lat. W Polsce jest obecna od 1992 roku. Filary w zarządzaniu portfelem nieruchomości i projektów komercyjnych, włączając projekty mieszkaniowe. Inwestycje realizowane przez spółkę współgrającą z nowoczesną firmą, oferując funkcjonalność i przyjazne doznania.

http://vastint.eu/

Patroni medialni