The BSS Tour Słupsk

The BSS Tour Słupsk

Prelegenci

Prelegenci

Aleksander Szybilski Cushman&Wakefield Associate I Head of Workplace Strategy Poland
Cezary Maciołek Grupa Progres Prezes
Krystyna Danilecka-Wojewódzka Urząd Miasta Słupska Prezydentka Miasta
Marcin Grzegory Invest in Pomerania Zastępca Dyrektora/Rzecznik Inwestora
Mirosław Kamiński Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego Prezes Zarządu
Wiktor Doktór Pro Progressio Prezes
Małgorzata Mudyna Randstad Regional Manager Professionals
Marcin Faleńczyk JLL Dyrektor Regionalny
prof. dr hab. Marek Łukasik Akademia Pomorska Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy
  • Linkedin
  • Oursourcing Portal
Wiktor Doktór Pro Progressio Prezes Wybitny ekspert branży outsourcingu, specjalizujący się w wielu obszarach związanych z nowoczesnymi usługami dla biznesu, włącznie z BPO, R&D, ITO, Call Contact Center oraz tematyką nearshoringu i offshoringu.
Jest prezesem Pro Progressio – organizacji zajmującej się doradztwem i konsultingiem z zakresu nowoczesnych usług dla biznesu. Wiktor należy do grona najważniejszych osobowości outsourcingowych w Polsce i wielokrotnie był nagradzany za swój wkład w rozwój sektora usług dla biznesu w Polsce.
Jest twórcą i autorem dwóch podcastów o tematyce sektora nowoczesnych usług dla biznesu - polskojęzycznego "BSS bez tajemnic" oraz anglojęzycznego "Good Morning BSS World".
  • Linkedin
Małgorzata Mudyna Randstad Regional Manager Professionals Manager z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze zarządzania strukturami sprzedażowymi. Zarządza wyspecjalizowanymi zespołami konsultantów, którzy realizują projekty rekrutacyjne w zakresie IT, inżynierii, logistyki, sprzedaży, finansów i sektora SSC/BPO. Odpowiada za kontrolę jakości dostarczanych usług oraz nadzoruje ich realizację. Do jej głównych zadań należy rozwój biznesu na terenie północnej Polski, budowanie długofalowej współpracy z aktualnymi Klientami jak i wprowadzanie nowych rozwiązań z zakresu HR oraz wdrażanie/projektowanie nowych strategii rekrutacyjnych.
Dostarcza informacje dotyczące aktualnych trendów na rynku pracy, analiz wynagrodzeń oraz potencjału rynku północnej Polski. Posiada bogate doświadczenie w ocenie potencjału pracowników i konstrukcji indywidualnych programów szkoleniowych. Służy wiedzą dotyczącą nowatorskich rozwiązań w zakresie rekrutacji i selekcji specjalistów z różnych poziomów stanowisk.
  • Linkedin
  • Oursourcing Portal
Cezary Maciołek Grupa Progres Prezes Od 2006 roku związany z branżą Outsourcingu i HR. Prezes Zarządu i współwłaściciel holdingu Grupa Progres. Odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii grupy spółek działających na rynku outsourcingu usług HR w Polsce i za granicą.
Pomysłodawca Kursu na HR – wydarzenia, które łączy świat biznesu, nauki i władz samorządowych. Zaangażowany w kluczowe projekty HR – uczestniczy w pracach zespołów wpływających na prawodawstwo w Polsce oraz tworzenie przepisów regulujących działanie rynku pracy.
Analizuje tematykę świata rekrutacji i gospodarki. Swoją wiedzą dzieli się podczas konferencji, debat oraz na łamach gazet i w prasie branżowej. Absolwent studiów MBA na Akademii Leona Kozminskiego.
prof. dr hab. Marek Łukasik Akademia Pomorska Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy na Akademii Pomorskiej w Słupsku, profesor uczelniany, wykładowca w Katedrze Filologii Angielskiej. Odpowiada m.in. za wdrożenie i monitorowanie strategii Uczelni, udział i nadzór nad działalnością w zakresie pozyskiwania środków unijnych, koordynowanie działań na rzecz współpracy z otoczeniem zewnętrznym, tj. gospodarką, samorządem i trzecim sektorem, współpracę międzynarodową w zakresie programów europejskich, umów bilateralnych i podwójnego dyplomu oraz promocję uczelni na arenie międzynarodowej. Od 2017 roku profesor wizytujący na Uniwersytecie Turyńskim. Prywatnie: miłośnik astronomii i wielbiciel górskich wędrówek.
  • Linkedin
Marcin Faleńczyk JLL Dyrektor Regionalny 12 lat doświadczenia w doradztwie i bezpośrednich inwestycjach zagranicznych, w JLL pracuje od 2016 r.
Tworzył i pracował w Invest in Pomerania jako Zastępca Dyrektora - jednej z najlepszych agencji promocji inwestycji w Polsce
Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Proces Inwestycyjny
Marcin doradza Klientom przy konsolidacjach, renegocjacjach oraz decyzjach relokacyjnych, a także prowadzi w imieniu Klientów negocjacje umów najmu.
Mirosław Kamiński Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego Prezes Zarządu Absolwent Politechniki Gdańskiej, mgr inż. zarządzania oraz Francusko-Polskiego Studium Podyplomowego w Dziedzinie Finansów, Master of Business Finance i Master of Business Administration. Posiada 25 letnie doświadczenie w zarządzaniu podmiotami gospodarczymi.
Od 2005 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Słupsku, zarządzającej Słupskim Inkubatorem Technologicznym oraz obszarem Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
  • Linkedin
  • Oursourcing Portal
Marcin Grzegory Invest in Pomerania Zastępca Dyrektora/Rzecznik Inwestora Ekspert w dziedzinie bezpośrednich inwestycji zagranicznych i biznesowych stosunków międzynarodowych. Od 2011 roku zaangażowany w rozwój sektora Nowoczesnych Usług Biznesowych. Entuzjasta doskonalenia systemu nauczania i dostosowania go do wymogów ewoluującego rynku pracy oraz budowania świadomych ścieżek kariery i rozwoju dla młodych ludzi. W wolnych chwilach zapalony wykładowca. Fan rozwiązań nieszablonowych. Aspirujący do miana inspiratora.
Krystyna Danilecka-Wojewódzka Urząd Miasta Słupska Prezydentka Miasta Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka, przedsiębiorczyni i wieloletnia działaczka samorządowa. Posiada wysokie kompetencje merytoryczne i cenne predyspozycje osobowościowe, a także bogate doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzkim i instytucjonalnym.
Przez wiele lat pracowała jako nauczycielka w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku, następnie piastowała funkcję wicedyrektorki, a od 1997 objęła stanowisko dyrektorki, które zajmowała do 2006 roku.
Od lat związana z samorządem lokalnym, niegdyś jako pracownica Wydziału Kultury Urzędu Wojewódzkiego i rzeczniczka prasowa Prezydenta Słupska, później jako Radna Rady Miejskiej w Słupsku. W trakcie sprawowania mandatu w Radzie Miejskiej pełniła m.in. funkcję wiceprzewodniczącej oraz przewodniczącej Komisji Kultury i Edukacji.
W roku 2005 oznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.
W latach 2014-2018 pełniła funkcję Zastępczyni Prezydenta Miasta Słupska, odpowiadając za oświatę, kulturę, sport, pomoc społeczną i politykę mieszkaniową.
  • Linkedin
Aleksander Szybilski Cushman&Wakefield Associate I Head of Workplace Strategy Poland Doświadczenie Aleksandra w zakresie projektowania powierzchni biurowych wynosi 5 lat a w ostatnim czasie zostało uzupełnione o 5 lata tworzenia strategii środowiska pracy i zarządzania zmianą dla nowo otwieranych powierzchni biurowych w Polsce i Europie. Największym projektem prowadzonym przez Aleksandra było zarządzanie przeprowadzka i tworzenie koncepcji nowego biura dla Samsunga R&D w budynu Warsaw Spire. Zakres prac polegał na zebraniu wymagań związanych z środowiskiem pracy od pracowników i zarządu, zarządzenie zmianą, komunikacja wewnątrz firmy, nadzorowanie tworzonych space planów, zarządzanie budżetem oraz koordynacja prac zespołu projektowego. W roli konsultanta Aleksander pomagał w tworzeniu strategii środowiska pracy dla takich klientów jak: : Roche, Novonordisk, Takeda, UPC, Mazars, Unilever, Kuehne + Nagel, Axa. KMD.